T.C. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Mersin Şube Müdürlüğü'nden alınan yazıda; TMO Konya Şube Müdürlüğü buğday stokları (Ek-1) için 07.09.2018 tarihi, Tekirdağ Şube Müdürlüğü buğday stokları (Ek-2) için 05.09.2018 tarihi, Kırıkkale Şube Müdürlüğü buğday stokları (Ek-3) için 06.09.2018 tarihi, Çorum Şube Müdürlüğü buğday stokları (Ek-4) için 05.09.2018 tarihi, Aksaray Şube Müdürlüğü buğday stokları (Ek-5) için 06.09.2018 tarihi, Batman Şube Müdürlüğü buğday stokları (Ek-3) için 05.09.2018 tarihi mesai bitimine kadar talep toplamak suretiyle bir aylık fiili tüketim miktarı esasına göre peşin bedel mukabili satışının yapılacağı ifade edilmektedir.
Talep sahiplerinin halen faaliyette olduğunu gösterir belge (01 Temmuz 2018 tarihinden sonra alınmış olması kaydıyla) ile 2017 yılı fiili buğday tüketim miktarlarını ve 2017 yılına ait ihracat miktarlarını veya ihracatlar olmadığına dair belgeleri (Ticaret Bakanlığı Bölge Müdürlüğü veya mali müşavir) ile başvuru tarihlerine kadar Mersin Şube Müdürlüğü'ne müracaat etmelerinin gerektiği belirtilmektedir.
Buğday stokları ile ilgili eklere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Üyelerimize duyurulur.