MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Mersin Çevre Ödülleri sahiplerini buldu  11.06.2019 tarihinde yayınlandı

Çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına yönelik iyi uygulama örneklerinin yaygınlaşmasını sağlamak, başarılı uygulamaları ödüllendirerek iş dünyasına örnek oluşturmak ve Mersin’in çevresel açıdan sürekli gelişimini teşvik etmek amacıyla düzenlenen Mersin Çevre Ödülleri sahiplerini buldu.


Mersin Çevre Ödülleri sahiplerini buldu 

Mersin Valiliği himayesinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölge (MTOSB) Müdürlüğü’nce ‘Mersin Çevre Ödülleri’ isimi ile düzenlenen yarışmada dereceye giren isimler belli oldu. KOBİ ve Büyük Ölçekli İşletmeler olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilen yarışmaya katılanlar Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Dereceye giren işletmeler aynı zamanda Mersin Çevre Ödülleri Yarışması Logosunu 2 yıl boyunca kullanma hakkı kazandı. 
Etkinlik kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen “Sıfır Atık” temalı liseler arası Afiş Yarışması ve ilkokullar arası resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere de hediyeleri verildi. Törende jüri üyeleri arasında yer alan MTSO Kalite Akreditasyon Müdürü Elif Gökçay Bilici’ye de bir teşekkür belgesi takdim edildi.
Kentte çevre konusunda farkındalığı ve bilinci artırmak, çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına yönelik iyi uygulama örneklerinin yaygınlaşmasını sağlamak, başarılı uygulamaları ödüllendirmek, iş dünyasına örnek oluşturmak ve çevresel açıdan sürekli gelişimi teşvik etmek amacıyla düzenlenen “Mersin Çevre Ödülleri” yarışmasında Büyük Ölçekli Sanayi İşletmeleri kategorisinde dereceye giren isimler şöyle: 
Birinci: Trakya Cam Sanayi A.Ş. 
İkinci: Yıldız Entegre A.Ş.
Üçüncü: Çukurova İnşaat Makinanları Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler kategorisinde ise dereceye giren isimler şöyle: 
Birinci: ABS Alçı ve Blok Sanayi A.Ş.
İkinci: Yeşilovacık Liman İşletmeleri A.Ş.
Üçüncü: CMC Consumer Medikal Care Pamuk Amb. San. ve Tic. Ltd. Şti. Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER