MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

MIP yeni Genel Müdürü Singh Başkan Kızıltan’ı ziyaret etti 23.03.2023 tarihinde yayınlandı

Göreve yeni atanan Mersin Liman İşletmesi (MIP) Genel Müdürü Ajay Kumar Singh, Kurumsal, İnsan Kaynakları ve Kamu İlişkileri Grup Müdürü Nuri Peker ve Kurumsal İletişim Müdürü Sevda Onbaşlı ile birlikte Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan’ı ziyaret etti. MTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özdamar, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökben Gökbulut, İstiklal Koçyiğit, Murat Aktoğ ile ilgili komitelerin meclis üyelerinin de katıldığı toplantıda özellikle gümrük ve lojistik sektörün talepleri dile getirildi. Toplantı sonunda diyaloğun artırılması sorunların çözümü için bir çalışma ekibi oluşturup aylık toplantılar düzenlenmesi dile getirildi. 


MIP yeni Genel Müdürü Singh Başkan Kızıltan’ı ziyaret etti

Kızıltan: “Sorunlar diyalogla aşılabilir”
Görüşmede, “Mersin’e hoş geldiniz. Umarım çok başarılı olursunuz çünkü Mersin’de çok başarılı bir lojistik sektörü var” diyerek sözlerine başlayan Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan görüşme sonunda şunları söyledi: 
“Sizleri tanıdığımda çözüm odaklı çalışacak farklı anlayışa sahip bir yönetim olacağını gördüm. Diyaloğa açık, sektörlerin taleplerini dikkate alıp çözüm üreten bir yönetim istiyoruz. MIP de bizim üyemiz ve diğer üyelerimizden farklı görmüyoruz. Bu nedenle sorunları hep birlikte çözmeliyiz.”

Singh: “Sizlerden destek istiyorum”
Kapılar Projesi’nden mühür sorununa, uzun araç beklemelerinden MIP sisteminin gümrük sistemiyle entegre edilmesi talebine kadar birçok konunun ele alındığı görüşmede MIP Genel Müdürü Ajay Kumar Singh ise şöyle konuştu: 
“Yeni görevime oldukça hızlı bir geçiş yaptım. Yaklaşık 7 aydır buradayım ve daha iyi bir çalışma için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Göreve gelmem sonrasında yaşanan depremin hem iş hacmi hem de personel üzerindeki psikolojik sıkıntıları nedeniyle çok boyutlu etkilerini yaşadık. Bu sıkıntıları da aşma gayretindeyiz ve elbirliği ile aşacağız. Gerek limanla gerek operasyonla gerekse süreçlerle ilgili herhangi bir sıkıntı olduğunda bizimle irtibata geçin. Lütfen çekinmeyin çünkü herkes gelen talepleri değerlendirmek zorunda. Büyük bir aile gibi çalışırsak her şey çok daha iyi olur, birlikte büyürüz.”
 Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER