MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi teröre karşı Tek Yürek 29.09.2022 tarihinde yayınlandı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Eylül ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Hamit İzol’un başkanlığında gerçekleştirildi. Geçtiğimiz günlerde Mezitli Polisevine yapılan terör saldırısının kınandığı Meclis Toplantısında, meclis üyeleri birlik ve beraberlik mesajı verdi. 


Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi teröre karşı Tek Yürek

Meclis adına konuşan Başkan Hamit İzol, Oda Meclisi olarak her konuda ortak karar aldıklarını, terör gibi ülkenin bütünlüğünü tehdit eden bu konuda da Meclisin tüm Üyelerinin aynı fikirde olduğunu belirterek, “Her türlü terörü sonuna kadar lanetliyoruz” dedi.

“Hepimiz bir ve beraberiz, hepimiz beraber Mersiniz” diyen İzol, Mersin’in de tüm şehir olarak bir ve beraber olduğunu; dil, din, ırk, mezhep ayrımı olmaksızın herkesin Mersin ailesinin bir ferdi olduğunu söyledi. Bu ailenin de tek bir ülkesi, tek bir bayrağı olup ortak paydasının Atatürk olduğunu vurgulayan Başkan İzol, “Mersin üzerinde oyun oynanmak isteniyor. Mersin’in bayrağını indirmeye, birlik ve beraberliğini bozmaya kimsenin gücü yetmez. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak terörü lanetliyoruz. Hain saldırıda şehit olan kahraman polisimiz Sedat Gezer’e Allah’tan rahmet, yaralı güvenlik güçlerimize de acil şifalar diliyoruz.” dedi. Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER