MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Kızıltan; “Ramazan Bayramının, sosyal yardımlaşma ve dayanışmamızın devam ettiği günler olmasını temenni ediyoruz” 20.04.2023 tarihinde yayınlandı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayınladı. Bayramların birlik ve beraberliğin yaşadığı zamanlar olduğunu belirten Kızıltan, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın önemine dikkat çekip, yaşanan deprem felaketi sonrası bu bayramın, tüm gayret ve dayanışmanın özellikle depremzede vatandaşların sıkıntılarını hafifletmeye yönelik olmasını temenni etti. 


Kızıltan; “Ramazan Bayramının, sosyal yardımlaşma ve dayanışmamızın devam ettiği günler olmasını temenni ediyoruz”

MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Ramazan Bayramı kutlama mesajında, şu ifadelere yer verdi:
“Bayramlarımız yardımlaşmayı, dayanışmayı ve hoşgörüyü arttıran,  birlik ve beraberliğin tüm güzelliklerini yaşadığımız zamanlardır. Mersin iş dünyası olarak; bireylerin aynı düşünce ve değerlerde buluşmalarına vesile olan, gönülleri yakınlaştırarak, kişisel çekişmelerin, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulmasına, kardeşlik ve iyilik duygularının yaşanmasına olanak sağlayan Ramazan Bayramının, sosyal yardımlaşma ve dayanışmamızın devam ettiği günler olmasını temenni ediyoruz. Özellikle büyük bir deprem felaketi yaşadığımız bugünlerde bu bayramın, tüm gayretimizi ve dayanışmamızı depremzede vatandaşlarımızın sıkıntılarını hafifletmeye yönelik olmasını diliyorum. 
Bu kutsal günlerin sadece milletimize değil, barışa ve huzura her zamankinden daha çok ihtiyacı olan tüm dünya uluslarına huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz. Mersin iş dünyasının, tüm Mersinlilerin ve milletimizin Bayramını kutluyor, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası olarak vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram diliyoruz.”

 


Ayhan KIZILTAN
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER