MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Türkiye-Türkmenistan İş Forumu, Aşkabat/Türkmenistan 22.11.2023 tarihinde yayınlandı


Türkiye-Türkmenistan İş Forumu, Aşkabat/Türkmenistan

Türkiye-Türkmenistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (HEK) Eş Başkanı T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz'ın HEK 7. Dönem Toplantısı vesilesiyle yapacağı Türkmenistan ziyareti kapsamında 6 Aralık 2023, Çarşamba günü Türkiye-Türkmenistan İş Forumu'nun TOBB ve DEİK işbirliğinde Aşkabat'ta düzenlenmesi öngörülmektedir.

Bahse konu İş Forumuna katılmayı arzu eden firma ve kurum temsilcilerinin 27 Kasım 2023, Pazartesi günü saat 18:00'e kadar buraya tıklayarakulaşabileceğiniz formu doldurarak ön kayıt oluşturmaları gerekmektedir.

Başvuru ve Katılım Koşulları:

  • Uçak biletleri ve Aşkabat'ta konaklama katılımcılar tarafından münferit olarak organize edilecektir. Toplantının gerçekleştirileceği yer ve program kayıt yaptıran firma temsilcilerine bilahare iletilecektir.
  • Türkmenistan Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Bu bağlamda, katılım formunu dolduran kişilerin listesi, vize kolaylığı sağlanması amacıyla Türkmenistan Ankara Büyükelçiliğine tarafımızdan iletilecek olup, vize başvurusu ve takibi katılımcılar tarafından münferit olarak gerçekleştirilecektir. Dolayısıyla, diplomatik notaya işlenecek pasaport bilgilerinin katılım formuna eksiksiz eklenmesi önem arz etmektedir.

Detaylı bilgi için:

TOBB: Anara Daylan, Uzman

E-posta: [email protected]

Tel.: 0312 218 22 23

 

DEİK: Tuğba Bal Bahar, İş Konseyleri Koordinatörü

E-posta: [email protected]

Tel.: 0212 339 50 55

 

İlgilenen üyelerimize duyurulur.


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER