MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Türkiye - Tacikistan İş Forumu 18.01.2023 tarihinde yayınlandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden iletilen yazıda Türkiye - Tacikistan İş Forumu hakkında bilgi paylaşılmaktadır. İlgili davet bilgisi aşağıda üyelerimizin dikkatine sunulur.


Türkiye - Tacikistan İş Forumu

Tacikistan Sanayi ve Yeni Teknolojiler Bakanı Sherali Kabir'in Ankara ziyareti kapsamında, Sn. Sherali Kabir ve beraberindeki heyetin katılımıyla, 19 Ocak 2023 Perşembe günü, 14.00-15.30 saatleri arasında, TOBB Sosyal Tesisler 1-2-3 numaralı salonlarında TOBB organizasyonunda Türkiye-Tacikistan İş Forumu düzenlenecektir.

Forumda Tacikistan'daki yatırım fırsatlarının tanıtılacağı bir sunum gerçekleştirilecek olup, Tacik yetkililerle soru-cevap imkanı sunulacaktır.

Forumun Açılış Oturumundan önce, aşağıda yer alan Tacik firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirilebilecektir. Forumda ve ikili görüşmeler esnasında tercüme hizmeti sağlanacaktır.

Foruma katılmak isteyenlerin ekte yer alan Katılım Formunu en geç 18 Ocak 2023 Çarşamba günü öğle saatine kadar TOBB ([email protected]) eksiksiz bir şekilde doldurarak iletmeleri gerekmektedir. Güncel program, katılım bildiren firma temsilcilerine bilahare e-posta yoluyla iletilecektir.

 

TÜRKİYE-TACİKİSTAN İŞ FORUMU


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER