MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

SEVESO Bildirim Sistemi "Büyük Endüstriyel Kaza Risklerinin Azaltılması Bildirim Sistemi " 09.02.2016 tarihinde yayınlandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan alınan bir yazıda, “Seveso II Direktifi’nin Uygulama Kapasitesinin Arttırılması için Teknik Yardım Projesi” kapsamında “Seveso Bildirim Sistemi” yazılımının güncellenerek "Büyük Endüstriyel Kaza Risklerinin Azaltılması Bildirim Sistemi (BEKRA) " ismiyle yeni bir altyapıya ve görünüme sahip olduğu belirtilmiştir.


SEVESO Bildirim Sistemi "Büyük Endüstriyel Kaza Risklerinin Azaltılması Bildirim Sistemi "

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan alınan bir yazıda, “Seveso II Direktifi’nin Uygulama Kapasitesinin Arttırılması için Teknik Yardım Projesi” kapsamında “Seveso Bildirim Sistemi” yazılımının güncellenerek "Büyük Endüstriyel Kaza Risklerinin Azaltılması Bildirim Sistemi -BEKRA " ismiyle yeni bir altyapıya ve görünüme sahip olduğu belirtilmiştir.

Bu kapsamda, BEKRA Bildirim Sisteminin devreye alınmasına ilişkin çalışmalar tamamlanmış olup, daha önce bildirimde bulunmuş kuruluşların bildirimlerini güncellemeleri gerekmektedir. Üyelerimize duyurulur.

Seveso II Direktifi’nin Uygulama Kapasitesinin Arttırılması için Teknik Yardım Projesi

BEKRA Bildirim Sistemi

 

 


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER