MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

MTSO, Dragon Yarışında 4’üncü oldu 08.05.2017 tarihinde yayınlandı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), 34 kano kürek takımının yarıştığı Dragon Festivali’nde fun kategorisinde dördüncü oldu.


2008’den buyana gerçekleşen ve dünyanın 3 büyük festivalinden biri olan Dragon Festivali, iş hayatının stresinden kurtulmak ve keyifli anlar yaşamak amacıyla her yıl Mayıs ayının ilk hafta sonu düzenleniyor. Mersin’de bu yıl 6’ncısı düzenlenen festivalde MTSO, 16 kişiden oluşan takımıyla yerini aldı. Fun ve sport olmak üzere 2 kategoride gerçekleşen yarışta MTSO Takımı, fun kategorisinde 4’ncü oldu. Yarışmada gösterdiği başarının yanı sıra MTSO, Avrupa Bisiklet Yarışması’na gösterdiği destekten dolayı ‘En iyi sosyal sorumluluk’ ödülünü de layık görüldü. 

İki gün boyuncu süren festival kapsamında çeşitli yarışmalar ve dans gösterileri de yapıldı. Yarı final ve final yarışmalarından sonra gerçekleştirilen ödül töreni ile dereceye giren takımlar kupa ve madalyalarını aldı. Fun kategorisinde Çağrı Asansör takımı birinci olurken, bu yıl üçüncü kez yarışmalara katılan MTSO dördüncülüğü elde etti. Sport kategorisinin birincisi ise Yıldız Entegre oldu. Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER