MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

İhracat Eğitimi 15.11.2023 tarihinde yayınlandı

Mersin Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü'nden Odamıza iletilen yazıda, İhracat Eğitimi Hakkında bilgi verilmektedir. Yazıya ilişkin içeriğe aşağıda yer verilmektedir.


İhracat Eğitimi

İlgili yazıda, Esnaf ve sanatkâr kesimini geliştirmek, büyütmek ve ülke ekonomisine katma değer sağlayacak seviyeye getirmek amacıyla ülke genelinde esnaf ve sanatkârlara yönelik ihracat eğitimleri gerçekleştirilmekte olduğu bildirilmiştir. Bu kapsamda; İlimiz Mersin'in ihracat kapasitesini geliştirmek amacıyla, Ticaret Bakanlığımız Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü öncülüğünde İhracat Genel Müdürlüğü katkılarıyla bir seminer gerçekleştirilecektir.

Seminerde; 

İhracat pazar araştırma yöntemleri, 

İhracat işlemlerinde risklerin azaltılma metodları, 

E-İhracat destekleri konuları, uzmanlar tarafından paylaşılacaktır.

23 Kasım 2023 Perşembe günü 14.00 - 16.00 saatleri arasında Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Giriş Katı Mersin Salonunda (Limonluk Mah. Vali Hüseyin Aksoy Cad. No:4 - Yenişehir/MERSİN) gerçekleştirilecek bu seminere katılımın, ihracat sektöründe faaliyette bulunan ve bulunmak isteyen esnaflar ve firmalar, girişimciler, girişimci adayları eğitime katılabileceği ilgili yazıda belirtilmiştir.


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER