MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Eğitim Komitesi Ankara’ya gidiyor 01.04.2019 tarihinde yayınlandı

MTSO 28 No’lu Eğitim Hizmetleri Komitesi çatısı altında oluşturulan ‘Kurs Tercihtir Platformu’ 7 Nisan’da Ankara’da düzenlenecek olan genel toplantıya katılma kararı aldı.


Eğitim Komitesi Ankara’ya gidiyor

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 28 No’lu Eğitim Hizmetleri Komitesi, kursların kapatılmaması adına lobi çalışmalarını sürdürüyor. Bu konuyla ilgili Türkiye genelinde, ‘Kurs Tercihtir’ ismiyle 
bir platform kurulduğunu anlatan Komite Meclis Üyesi Tamer Güner, “Biz de bu platformu komitemiz çatısı altında Mersin’de harekete geçirdik” dedi.

Üst üste 3 toplantı düzenleyip yol haritası belirlediklerini bildiren Güner, “Geniş katılımlı son toplantımızda yereldeki mücadelemizi diğer illerle güç birliğine giderek yurt geneline yayabilmek adına 7 Nisan’da Ankara’da diğer çatı dernekler tarafından organize edilecek olan toplantıya katılma kararı aldık” dedi. “Kurs ihtiyaçtır ve öğrencilerimizin yasal olmayan merdivenaltı kurumlara gönderilmesi yerine yasal kurumlarda eğitim almaya devam etmelerini istiyoruz” diyen Güner, bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. 


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER