MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Dijital Akademi - Yeni Nesil Dijital Girişimcilik Eğitim Programı (08-24 Mayıs 2023) 27.04.2023 tarihinde yayınlandı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ile Mersin Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde 08-24 Mayıs 2023 tarihleri arasında "Dijital Akademi - Yeni Nesil Dijital Girişimcilik Eğitim Programı" düzenlenecektir. Program kapsamında "Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Uzmanlığı ve E-Ticaret" ana başlıkları altında çeşitli teorik ve uygulamalı eğitimler verilecektir. Detaylara aşağıda yer verilmektedir.


Dijital Akademi - Yeni Nesil Dijital Girişimcilik Eğitim Programı (08-24 Mayıs 2023)

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ile Mersin Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle ilimizde yaşayan gençlerimizi, elektronik ortama taşınan yaşam pratikleri ile ortaya çıkan yeni nesil ticaret konuları özelinde bilgilendirmek ve dijital becerilerini geliştirilmeleri için çeşitli başlıklarda eğitimlerin verilmesi amacıyla yaklaşık iki hafta süre ile "Dijital Akademi - Yeni Nesil Dijital Girişimcilik Eğitim Programı" düzenlenecektir.

Program kapsamında "Dijital PazarlamaSosyal Medya Uzmanlığı ve E-Ticaret" ana başlıkları altında çeşitli teorik ve uygulamalı eğitimler organize edilecektir.  Her bir ana başlık altında "Tasarım ve İçerik" üretilmesine ilişkin ilgili konulara da yer verilecektir.  Ayrıca, ilgili eğitim programlarını tamamlayan kişilere sertifika da düzenlenecektir.

Başvuru formuna ve detaylı bilgiye aşağıda yer alan ilgili eğitim programlarına ait bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

E -Ticaret (Tıklayınız!)

Dijital Pazarlama (Tıklayınız!)

Sosyal Medya

 

Programımıza göstermiş olduğunu ilgi için teşekkür ederiz, yeterli basşvuru sayısına ulaşıldığı için programa olan başvuru alımı sonlandırılmıştır.


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER