MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Kızıltan: “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı Kutlu olsun” 30.04.2020 tarihinde yayınlandı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızlıtan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında pandemi sürecinde büyük bir özveriyle çalışmaya devam eden sağlık çalışanları ile üretim sektöründe faaliyet gösteren emekçilere dikkat çekti.


Kızıltan: “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı Kutlu olsun”

“MTSO olarak Mersin ve ülke ekonomisine hizmet eden, alın terlerini bu kent için akıtan tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramını kutluyorum” diyen Kızıltan mesajında şu ifadelere yer verdi:
“1 Mayıs’ın Türkiye’ye geçmişte olduğu gibi kavga  ve yapay ayrışmalar değil, huzur ve umut getirmesini diliyoruz. Her işveren aynı zamanda bir emekçidir. Her emekçi bir gün işveren olabilir. Girişimciler, işverenler ve çalışan emekçilerimizle hepimiz bir aileyiz ve huzur içinde çalışmak, üretmek ve ülkemizin, kentimizin büyümesine katkı sağlamak istiyoruz. Coğrafyamız ve küresel ekonomi zorlu bir dönemden geçiyor. Buna ek olarak dünya çapında pandemi durumuna gelen bir salgın yaşıyoruz. Böylesi zorlu bir süreçte sağlık çalışanları en ön cephede büyük fedakarlık gösterirken, ekonominin, üretimin, iş ve aşın devam etmesi, daha önemlisi milletimizin ihtiyaçlarının eksiksiz sağlanması adına üretim sektörü ve emekçiler de büyük bir fedakarlık göstererek çalışmaya devem etmektedir.  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası olarak Mersin ve ülke ekonomisine hizmet eden, alın terlerini bu kent için akıtan tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramını kutluyor, ülkemizde ve kentimizde demokrasinin ve dayanışmanın artmasına vesile olmasını diliyorum.”

 


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER