MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Açıklanmıştır


COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Açıklanmıştır

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak belirlenen yeni tip koronavirüs (COVID-19) tüm dünya gibi ülkemizi de etkisi altına almıştır. Ülkemizin tüm kamu kurum ve kuruluşları Yeni Tip Koronavirüse karşı dünyaya örnek bir şekilde mücadele etmektedir.

Bu acil durum karşısında Çukurova Kalkınma Ajansı, yeni tip koronavirüsün olumsuz etkilerinin azaltılmasına yönelik acil çözüm sunan projelerin desteklenmesi amacıyla toplam 10 milyon TL bütçeli özel bir program açmıştır.

COVID-19 İle Mücadele ve Dayanıklılık Programı 31.03.2020 tarihinde ilan edilmiş olup, son başvuru tarihi 30.04.2020 saat 17.00 olarak belirlenmiştir. Taahhütnameler ise her bir başvuru için elektronik başvuru bitiminden sonraki 5 iş günü içerisinde faks veya e-posta aracılığı ile teslim edilecek olup taahhütname teslimi son tarihi 30.04.2020 saat 18.00 olarak belirlenmiştir. Program süresi boyunca herhangi bir günde proje başvurusu yapılabilmektedir. Başvuru aşamasında hiçbir "Matbu Belge Ve Dosya Teslimi Talep" edilmeyecektir.

 

Başvuru rehberlerine ve diğer bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Üyelerimize duyurulur.


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER