MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Sigortacılık sektörü iftar yemeğinde bir araya geldi 28.05.2019 tarihinde yayınlandı

Sigortacılık sektörü, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 30 No’lu Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi organizasyonunda düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.


Sigortacılık sektörü iftar yemeğinde bir araya geldi

MTSO 30 No’lu Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi, Mersin Sigorta Acenteleri Derneği (MESAD) iş birliğinde İftar Yemeği ve Sektörde 25. Yıl Ödül Töreni düzenledi. Törene, MTSO Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Taş’ın yanı sıra sivil toplum 
kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler katıldı. Törende 25 yılını dolduran MTSO Üyesi Yeter Sigorta, Merve Sigorta, Boranlar Sigorta ve Alkan Sigorta’ya plaket verildi.

Taş: “Bu tür birliktelikler günümüzde çok önemli”

Törende konuşan MTSO Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Taş, bu tür birlikteliklerin günümüzde çok önemli olduğunu belirterek, sivil toplum kuruluşları ve sektörel örgütlenmeleri önemsediklerini anlattı. Halihazırda birçok sivil toplum kuruluşuyla ortak projeler yürüttüklerini belirten Taş, MESAD’ın yapacağı sektörün gelişimine katkı sağlayacak çalışmalara da destek olmaya hazır olduklarını kaydetti. Taş, sözlerini 25 yılını dolduran firmaları tebrik ederek tamamladı. 


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER