MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

MTSO 15 No’lu Komite İnşaat Fuarı’nda 08.07.2019 tarihinde yayınlandı

MTSO 15 No’lu Komite Üyeleri Türk yapı sektörünün ve bölgenin lider fuarları arasında yer alan 42’nci Yapı Fuarına katılarak sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etti.


MTSO 15 No’lu Komite İnşaat Fuarı’nda

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 15 No’lu Mühendislik ve Mimarlık Meslek Komitesi Üyeleri 18 – 22 Haziran günlerinde İstanbul Beylükdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 42’ncisi düzenlenen Yapı Fuarı’na katıldı.

Komite Başkanı Enver Küçükalıç başkanlığında İstanbul’a giden Komite Başkan Yardımcısı Mustafa Torna, Meclis ve Komite Üyesi Sadık Çağatay Güneş ile Komite Üyesi Pervin Akbaş, bir taraftan sektördeki yeni ürünleri yerinde incelerken diğer taraftan düzenlenen etkinliklere, panellere katılarak sektörel gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Üyeler fuarda Mersinli firmaları da yalnız bırakmadı. Stantları tek tek ziyaret eden üyeler Mersinli meslektaşlarına destek verdi. Konuyla ilgili değerlendirme yapan MTSO Meclis Üyesi ve 15 No’lu Komite Üyesi Sadık Çağatay Güneş, ekonomik krize bağlı olarak sektörde yaşanan daralmanın kendisini fuarda da hissettirdiğini söyledi. Gerek hol sayısı gerekse katılımcı sayısının önceki yıla oranla düşmesi nedeniyle bu yorumu yaptığını dile getiren Güneş, “Aynı zamanda giderek artan dijital dünya da fiziki fuarlara ilgiyi azaltıyor. Artık insanlar dokunma duygusu dışında her türlü bilgiye internet aracılığıyla ulaşabiliyor. Ancak genel olarak verimli bir fuar olduğunu ve özellikle düzenlenen etkinliklerle sektörün geleceğine dair güzel bilgilerle döndüğümüzü söyleyebilirim” ifadelerini kullandı. 


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER