MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

MEDinISRAEL 2017, Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Bilgi Teknolojileri Fuar ve Konferansı 26.02.2017 tarihinde yayınlandı


MEDinISRAEL 2017,  Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Bilgi Teknolojileri Fuar ve Konferansı

Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Bilgi Teknolojileri Fuar ve Konferansı MEDinISRAEL 2017 bu yıl 6-9 Mart 2017 tarihleri arasında Tel Aviv’de gerçekleştirilecektir.

MEDinISRAEL 2017 – İsrail İhracat Enstitüsü’nün Ekonomi ve Sanayi Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı ile iş birliği içerisinde başlattığı ve iki yılda bir düzenlediği Tıbbi Cihazlar ve Sağlık Bilgi Teknolojileri Konferansı 6-9 Mart 2017 tarihleri arasında Tel Aviv’deki İsrail Ticaret Fuarı ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

İsrailli bilim insanları ve mühendisler, gelişmiş teknolojileri Dijital Görüntüleme, Tıbbi Lazerler, Teletıp, Erken Tanı, Akıllı Ameliyat ekipmanları ve daha pek çok alanda birinci sınıf yenilikler geliştirmek için elektronik, iletişim ve elektro-optik alanlarına entegre etmektedir.

Son on yıldır gösterdiği istikrarlı büyümeyle inovasyonun güç merkezi olarak bilinen İsrail, Uygulamalı Tıp alanına yaratıcılık ve yenilik kazandırmıştır. Günümüzde faaliyet gösteren canlı bilimi şirketinin sayısı 1200’den fazladır. Nispeten kısa bir süre içerisinde bu şirketlerin yüzde 34 gibi önemli bir bölümü, hâlihazırda gelir elde etmeye başlamıştır. İsrail’in girişimci ekosistemi, yeni kurulan şirketlere ilerleme kaydeden, ticari alanda faaliyet gösterebilen ve gelecek vaat eden işletmelere dönüşme fırsatı sunmaktadır.

Söz konusu Fuar ile ilgili ayrıntılı bilgiler BURADA yer almaktadır.

 

 

Üyelerimize duyurulur.


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER