MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Katar Ticaret Heyeti, 29 Şubat - 4 Mart 2020 14.01.2020 tarihinde yayınlandı


Katar Ticaret Heyeti, 29 Şubat - 4 Mart 2020

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan bir yazıda; T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Meclisimiz organizasyonu ve THY iş birliği ile 29 Şubat – 4 Mart 2020 tarihleri arasında Katar Devleti’nin başkenti Doha’ya yönelik bir Ticaret Heyeti düzenlenecek olup, söz konusu organizasyonda Türkiye-Katar iş forumunun yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan ikili firma görüşmelerinin (B2B) gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü ifade edilmektedir.

Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyete; inşaat malzemeleri, gıda, gıda dışı hızlı tüketim malları, mobilya, mücevherat, otomotiv yedek parça sektörleri başta olmak üzere demir – çelik, elektrik – elektronik ve beyaz eşya, prefabrik yapılar, tekstil - hazır giyim, halı, soğutucular, klima cihazları, sıhhi tesisat, valfler, tarım makineleri, tekstil makineleri, yangına dayanıklı kablolar, paratonerler, alçıpan levhalar, kişisel bakım ürünleri, plastik mutfak eşyaları sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara göre imal ve ihraç eden firmalarımızın katılımlarında fayda görüldüğü belirtilmektedir.

Bahse konu heyete son başvuru tarihi 24 Ocak 2020 Cuma günü mesai bitimi olduğu bildirilmektedir. Bu tarihe kadar "https://bit.ly/2MOpn7d" internet bağlantısında yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderlerinden oluşan 9.500,00-TL tutarındaki katılım bedelinin Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248) IBAN No: TR58 0001 5001 5800 7261 1743 61 numaralı hesabına yatırılması ve ödemeye dair banka dekontlarının  "[email protected]" e-posta adresine gönderilmesi gerektiği ifade edilmektedir.

Heyetimize katılım kontenjanla sınırlı olup, yapılan başvurular ödeme dekontları
Meclisimize ulaştıktan sonra kesinleştiği belirtilmektedir. Heyet hazırlık çalışmaları kapsamında uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları yapıldıktan sonra katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamamakta olduğu ifade edilmektedir.

Taslak programa ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi:
Hüseyin GÖK, "[email protected]" , 0212 454 07 02

 

Üyelerimize duyurulur.


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER