MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

İnsan Kaynakları Yönetimi Konusunda Çalışan Firmalar İçin Marie S. Curie ITN Projesine Ortak Olma Fırsatı 13.09.2018 tarihinde yayınlandı

İnsan Kaynakları Yönetimi Konusunda Çalışan Firmalar İçin Marie S. Curie ITN Projesine Ortak Olma Fırsatı hakkında bilgi aşağıdadır.


İnsan Kaynakları Yönetimi Konusunda Çalışan Firmalar İçin Marie S. Curie ITN Projesine Ortak Olma Fırsatı

Devam etmekte olan bir Marie S. Curie Innovative Training Networks (ITN) projesine normal şartlarda yeni bir ortak kurulus eklenemezken, ekte paylaşmakta oldugumuz proje özelinde eski ortaklardan birisinin konsorsiyumdan ayrılması nedeniyle acil olarak yeni bir ortak aranmaktadır. Söz konusu ortağın uluslararası bir firma olması ve İnsan Kaynakları Yönetimi konusunda projeye katkı sağlaması beklenmektedir. Detayları ekte yer alan bu ortak arayışı ile ilgilenen firmalarımız Marie S. Curie Innovative Training Networks (ITN) Programı hakkında bilgi edinmek icin web sitemizi ziyaret edebilirler (https://ufuk2020.org.tr/tr/h2020/marie-curie/itn), sorularını ncpmobility@tubitak.gov.tr adresimize iletebilirler.

 

Projede yer almak isteyen ve konsorsiyum hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen firmalarımız ise aşağıda ekte yer alan irtibat bilgilerini kullanarak doğrudan proje koordinatörü ile irtibata geçebilirler.

 

EK-1


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER