MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

İlk İhtiyaç Setleri - İhale Duyurusu 21.02.2017 tarihinde yayınlandı


İlk İhtiyaç Setleri - İhale Duyurusu

Mercy Corps, Dünya'nın yardıma muhtaç çeşitli ülkelerinde insani yardım faaliyetleri sürdürmektedir. Mercy Corps Türkiye merkezi Gaziantep'te olup dört yıldır Türkiye'de faaliyet göstermekte olan bir yardım kuruluşudur. Ankara ve İzmirde'de ofislerimiz vardır. Türkiye'de Suriye için yürütülen yardım operasyonlarının en büyüklerinden birini Mercy Corps yürütmektedir.
 
İhalenin Konusu: Mercy Corps, İlk İhtiyaç Setleri tedariği için, ilgilenen firmaları ihaleye katılımları için davet etmektedir. Set içeriği şunları içerecektir; battaniye / yer yatağı / kilim / tente / hasir / mutfak seti – tencere, tava, metal tabak, metal bardak vb. – ve solar fener.
 
İhale Belgeleri: Teklifler, üzeri “Tender GZT 111 Mercy Corps Gaziantep “ ‘a hitaben ve teklif veren tedarikçi firmanın adının yazıldğı kapalı zarf ile Incilipinar mah. 36001 Sok. Gokseven Is Merkezi No: 4 Sehitkamil / Gaziantep  adresine sunulmalı veya posta ile teslim edilmelidir.

İhale başvuru paketleri ve ekstra soruların yanıtları  [email protected] adresinden istenebilir.  
 
Son başvuru tarihi: Tekliflerin son teslim tarihi 09 Mart 2017, saat 17:00’ dır. Bu tarihten sonra alınan teklifler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 

Üyelerimize duyurulur.


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER