MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Expo Turkey By Qatar Fuarı Hakkında 07.12.2017 tarihinde yayınlandı


Expo Turkey By Qatar Fuarı Hakkında

Türkiye’nin önde gelen 150’den fazla şirketi, Katarlı yatırımcılar, iş adamları ve karar verici otoriterlerle bir araya geldiği Expo Turkey by Qatar fuarı, 17-19 Ocak 2018 tarihlerinde Katar’ın Doha kentinde düzenlenecektir.

İlki 2017 yılında düzenlenen Expo Turkey by Qatar, Türk firmalarının ve Katar devlet otoritelerinin katıldığı genel bir ticari fuardır. 2017 yılında farklı sektörlerden 154 firma ve kuruluş katılmış, 1000 kayıtlı toplantı gerçekleştirilmiş, 6000 ziyaretçiye ev sahipliği yapılmıştır. 

Yalnızca Türkiye’den firmalar ile Katar’dan firma, kurum ve kuruluşların katılımına açık olan fuar, Türk ürün ve hizmetlerine pazarlama imkânı sunmaktadır. Medyacity tarafından organize edilen fuar, Gayrimenkul, Makine ve Makine Ekipmanları, Mobilya ve Dekorasyon, Yapı Malzemeleri, İnşaat, Gıda, Bilgi Teknolojileri, Sağlık Turizmi sektörlerinden firmaları bir araya getirerek network geliştirmelerine ve beraber iş yapmalarına imkân sağlayacaktır. Bu fuarla Katar'la gelişmekte olan iş ilişkileri çerçevesinde doğan yeni ve farklı iş ve yatırım imkânları doğacağı düşünülmektedir.

7 ana sektörü 3000 üzerinde profesyonel ve 10.000 genel ziyaretçi ile bir araya getirecek olan fuar ikinci kez kapılarını değerli Türk firmalarına ve Katarlı ziyaretçilere açmaktadır.

Çukurova Kalkınma Ajansı’nın 120 m2 stant ile katılım sağlayacağı Expo Turkey by Qatar Fuarı’nda stantlı olarak katılım sağlamak isteyen üyelerimiz için ön başvuru formu aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur. Seyahat, konaklama ve diğer kişisel harcamaların katılımcı firmaya ait olacağı fuarda, ücretsiz olarak Çukurova Kalkınma Ajansı’nın standında yer almak isteyen üyelerimizin, en geç 15 Aralık 2017 Cuma günü saat 17.00’ye kadar, bağlantısı burada yer alan ön başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

 

Üyelerimize duyurulur


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER